Wróć do strony głównej!

Regulamin

 

Szanowni Państwo, w trosce, żeby wszyscy nasi Goście czuli się komfortowo, prosimy o zapoznanie się z poniższym Regulaminem, w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień. Potwierdzenie przez Państwa rezerwacji pobytu w Siedlisku Lukne będzie oznaczało, że akceptujecie niniejsze uzgodnienia.

 

1. Liczba noclegów określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którą Gość otrzymuje: e-mailem lub telefonicznie (SMS) po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 50% wartości całego zamówienia. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu. 2. W przypadku rezygnacji z rezerwacji nie dokonujemy zwrotu zadatku. 3. Płatność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu podczas przekazywania kluczy i meldunku i nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu. 4. Gospodarz wyznacza miejsce postoju pojazdu Gościa. 5. Cisza nocna obowiązuje od 22 do 7 rano. 6. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu w godz. od 10.00 do 22.00 po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzami. 7. Nie można odstępować poddasza/domku, jak również przyjmować na nocleg innych osób bez uzgodnienia z gospodarzami. 8. Gość ponosi odpowiedzialność, w tym materialną, za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice lub ich opiekunowie. 9. Gość zobowiązany jest do natychmiastowego poinformowania gospodarza o ewentualnych uszkodzeniach i brakach w zastanym obiekcie oraz szkodach wyrządzonych przez siebie podczas pobytu. Równowartość szkód wyrządzonych przez Gościa oraz koszty związane z ich usunięciem pokrywa Gość. 10. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości pozostawione bez opieki. 11. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy stawach, ognisku, grillu. 12. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji elektrycznej i związane z tym bezpieczeństwo ppoż., nie można używać w pokojach urządzeń elektrycznych i gazowych nie będących na wyposażeniu. 13. Prosimy o niepalenie w pomieszczeniach i obiektach. 14. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżających Gości odsyłamy na wskazany adres na koszt odbiorcy. W przypadku braku takiej dyspozycji pozostawione przedmioty przechowujemy przez okres 2 m-cy. 15. W przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących jakości usług, prosimy Gości o zgłaszanie ich nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. 16. Jednocześnie informujemy, że nie możemy odpowiadać za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu czy wody. 17. Pobyt zwierząt jest możliwy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzami.

 

Doba noclegowa

 

Trwa od godziny 14.00 do godziny 10.00 dnia następnego.
W przypadkach jeżeli sytuacja na to pozwala jest możliwość ustalenia indywidualnych godzin przyjazdu lub wyjazdu Państwa
z siedliska.

Od tego sezonu mamy obowiązek rejestrowania Gości. Prosimy o przedstawienie dowodów osobistych.

 

 

Informacje

Drodzy Goście,

Pragniemy poinformować Was, że w trosce o nasz wspólny komfort
i bezpieczeństwo, po każdym zwolnieniu pomieszczeń
będziemy przeprowadzać dezynfekcję i ozono
wanie.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kontakt:

 

 +48 798 965 301

  kontakt@siedliskowoznice.pl

Adres:

 

Woźnice 67

11-730 Mikołajki

Rezerwacja

 

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub  mailowy, żeby uzgodnić termin i koszt pobytu.

 

Zadatek można wpłacić bonem turystycznym lub na konto:
Nr rachunku:

Iwona Zaręba

35 1240 2920 1111 0000 4506 6780

 

w tytule wpłaty prosimy podać:

- imię i nazwisko

- termin pobytu (od-do)

- dopisać: D (domek) lub P (poddasze)