Wróć do strony głównej!

Info

 

Informujemy, szczególnie alergików, że na terenie siedliska mieszkają zwierzaki domowe: pies i kot.

Lokalizacja

 

Siedlisko LUKNE znajduje się na kolonii (wybudowaniach) wsi Woźnice, która leży na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Mikołajki oddalone są o 7 km, Ryn o 12 km oraz Giżycko około 27 km. Nasze gospodarstwo leży poza zwartą zabudową, w najbliższym otoczeniu mamy tylko jednego sąsiada. Położenie jest bardzo zaciszne - bliskie natury.

Okolica o malowniczym krajobrazie jest atrakcyjna dla turystyki pieszej i rowerowej. W pobliżu Woźnic leży największy w Europie rezerwat łabędzia niemego na jeziorze Łuknajno, który jest największym w Europie rezerwatem biosfery UNESCO.

Witamy w Lukne

 

Nasze siedlisko, to dawne Dziadkowe gospodarstwo. Po latach mieszczuchowania przyjechaliśmy na wieś po spokój i nowe doświadczenia. Charakter naszej stałej pracy pozwala nam wykonywać ją w dowolnym miejscu pobytu.
Przez większość roku prowadzimy życie odludne, w bliskości natury i ciszy, umilając sobie wolny czas zajęciami, które w mieście zazwyczaj odkładało się na potem.
Jednak z nadejściem wiosny chętnie otwieramy się na kontakty z naszymi Gośćmi i Przyjaciółmi. W siedlisku staramy się stworzyć atmosferę sprzyjającą spokojnemu wypoczynkowi.

O nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kontakt:

 

 +48 798 965 301

  kontakt@siedliskowoznice.pl

Adres:

 

Woźnice 67

11-730 Mikołajki